بالا
صفحه اصلی > اخبار > پیشنهاد لایحه ی منع از حیوان آزاری از طرف موسسه بحرالعلوم

پیشنهاد لایحه ی منع از حیوان آزاری از طرف موسسه بحرالعلوم

پیشنهاد لایحه ی منع از حیوان آزاری از طرف موسسه بحرالعلوم

به گزارش روابط عمومی موسسه بحرالعلوم ، ظهر روز ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۸، جلسه ای در فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با حضور ریاست ، استاد سید مهدی طباطبایی به همراه جمعی از دوستان حقوق دان و هنرمندان حامی محیط زیست و همچنین رئیس محترم فراکسیون محیط زیست، جناب آقای دکتر تابش و برخی از اعضای فراکسیون و معاون‌ حقوقی و پارلمانی سازمان حمایت محیط زیست، جناب آقای دکتر دانشیان، برگزار شد .

در این گفتگو ، لایحه ی « منع از حیوان آزاری » از طرف موسسه ی فرهنگی بحرالعلوم مطرح گردید و اشاره شد که تصویب این لایحه می تواند کمک شایانی به جلوگیری از حیوان آزاری در سطح کشور بنماید .

در این جلسه مقرر گردید هر چه زودتر، جلسه ای با حضور خانم دکتر جنیدی معاون حقوقی ریاست جمهوری ترتیب داده شود و این لایحه پس از اصلاحات مورد نظر، با دستور فوریت، به مجلس ارسال گردد تا در دوره ی کنونی، به تصویب برسد.

در ادامه ، رییس محترم فراکسیون محیط زیست موافقت کرد در جلسه ای جداگانه، با مدیر موسسه بحرالعلوم، برخی از مشکلات زیست محیطی کشور به اطلاع ایشان برسد.

همچنین ، معاون حقوقی سازمان حفاظت محیط زیست نیز از مدیر موسسه ی بحرالعلوم دعوت کرد تا جهت همکاری بیشتر ارتباطی میان مباحث فقه محیط زیست و سازمان حفاظت محیط زیست به وجود بیاید و در این راستا جلساتی را با ریاست موسسه بحرالعلوم داشته باشند.

پیغام شما