بالا
صفحه اصلی > اخبار > دیدار مدیر موسسه بحرالعلوم با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم

دیدار مدیر موسسه بحرالعلوم با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم

دیدار مدیر موسسه بحرالعلوم با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم

دیدار مدیر موسسه بحرالعلوم با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم

به مناسبت روز جهانی محیط زیست
مدیر محترم موسسه فرهنگی بحرالعلوم ، در روز یکشنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۸ ، جلسه ای را در اداره کل محیط زیست استان قم ، با حضور مدیرکل محترم جناب آقای موسوی مشکینی برگزار کرد . در این جلسه استاد سید مهدی طباطبایی از برنامه ها و فعالیت های فرهنگی موسسه بحرالعلوم در رابطه با حفاظت از محیط زیست توضیحات مبسوطی ارائه فرمودند .

برگزاری درس های خارج فقه محیط زیست ، کنشگری در عرصه ی مسایل زیست محیطی کشور ، تحقیق پیرامون راهکارهای اخلاقی و فرهنگی حفاظت از محیط زیست ، تهیه ی کلیپ های کوتاه در مورد خانواده و محیط زیست ، مصاحبه ها و یادداشت های مختلف از جمله ی فعالیت هایی بود که ایشان به آن اشاره کرد و چهار عنوان کتاب در زمینه ی اسلام و محیط زیست که تا کنون توسط موسسه بحرالعلوم به چاپ رسیده است را ارائه فرمودند . همچنین ابراز علاقه کردند که موسسه بحرالعلوم می تواند در زمینه بسط فرهنگ حفاظت از محیط زیست و اخلاق زیست محیطی با اداره کل همکاری داشته باشد .

جناب آقای موسوی مشکینی ضمن خوش آمد گویی ، قم را مرکز توسعه و نشر فرهنگ محیط زیست دانسته و به برخی از بحران های زیست محیطی کشور اشاره نمودند و از فعالیت های موسسه قدردانی و تشکر کردند .

در این جلسه تصمیم گرفته شد ، به زودی جلسه ای تصمیم ساز با حضور معاونان محترم اداره کل محیط زیست استان قم و مدیر کل محترم اداره در محل موسسه بحرالعلوم ، برگزار شود و راهکارهای همکاری دو جانبه بین آن اداره کل و موسسه بحرالعلوم بررسی و تبیین گردد .

پیغام شما